[grid_12]

Ovoce

IMAG2197

Našim hlavním pěstovaným ovocným druhem jsou jablka. Ročně vyprodukujeme cca 600 t. Z toho 270 t jsme schopni uskladnit v Ulo systému diky čemuž můžeme jablka prodávat až do května dalšího roku. Jabloňové sady jsou postaveny převážně na štíhle rostoucích podnožích M9. Díky tomu můžeme využívat i úzkých sponů 3,2 m, ale výšky koruny až 3 m. Tím jsou dosaženy vyšší hektarové výnosy než u zastaralých výsadeb.

Čtěte více [/grid_12] [grid_12]

Zelenina

IMAG0194

S příchodem nového roku začínáme s pěstováním zeleninových a květinových přísad. Tyto přísady dále distrubujeme k domácím pěstitelům v našich prodejnách. Z těchto přísad dále pěstujeme vlastní zeleninovou produkci, která se pěstuje z části v naších sklenících a z části na venkovních plochách. Hlavní druhy zeleniny, kterou pěstujeme jsou: rajčata, papriky, okurky jak nakládačky, tak hadovky.

Čtěte více [/grid_12] [grid_12]

Moštík

mostik

Tento přírodní produkt je vylisován z čerstvého ovoce. 1 l ovocné šťávy obsahuje cca 1,7 kg ovoce. Mošty jsou lisované z vybraných odrůd jablek pro 100% šťávu. Šťáva neobsahuje žádné konzervační látky ani přidaný cukr. Její trvanlivost 6 měsíců je dosažena pouze šetrnou pasterizací, díky tomu si zachovává vysoký obsah vlákniny a vitamínů.
Moštík lze zakoupit v provedení 5l, 3l a 0,2l.

[/grid_12] [grid_12]

Služby

traktor

Jedná se o zemědělské služby, kde je zapotřebí doprava pevných nákladů po polích i po komunikacích. Tuto dopravu jsme schopni nabídnout pomocí podvalníku Pronar t24 s ložnou plochou 7m délka 2,4m šířka a tonáží 9t, který je tažený traktorem New Holland t 5.95. V našem oboru je používán na dovoz ovoce ze sadů. Je možné svážení balíků, doprava stavebních materiálů, metrového dřeva atd.[/grid_12]